تبلیغات
download for all people - خوزه مورینیو :" بنزما و هیگوائین فروشی نیستند "

پیج رنک گوگل

پیج رنک

 
download for all people
دانلود فایل با fixeddownload
درباره وبلاگ


این وبلاگ من یعنی علی بیگی هستش که تصمیم گرفتم این وبلاگ رو برای شما بازدید کنندها ی عزیز طراحی کنم.نهایت لذت راببریدبا این وبلاگ.

مدیر وبلاگ : علی
نویسندگان
نظرسنجی
نظر خود را در باره ی وبلاگ ما بدهید لطفا؟


مرجع خبری رئال مادرید : پس از مدتها سكوت خبری ، خوزه مورینیو ، مربی پرتغالی رئال مادرید در برنامه "ال لارخرو " در رادیو كادنا سر حاضر شد تا در مصاحبه ای مفصل در مورد هر چه كه بتوان فكرش را كرد صحبت كند . از آینده آدبایور ، كانالس ، بنزما و هیگوائین گرفته تا حرفهایش در مورد والدانو و این كه هیچ خصومت شخصی با او نداشته است .

http://s1.picofile.com/file/6751024144/25759790.jpg

شبها زود می خوابید ؟
بله ، صبح ها ساعت 7:30 بیدار می شوم ، حالا كه تمرین نداریم با همسر و بچه هایم صبحانه می خورم ، بچه ها به مدرسه می روند و من راهی استادیوم و اداره باشگاه می شوم 

مگر آن جا چه خبر است ؟
جلساتی با افرادی كه با من كار می كنند دارم . گاهی با خوزه آنخل سانچز و مدیر یا دیگر افرادی كه با من كار می كنند مثل پزشكان و دستیاران . مهم است كه همه چیز برای 21 تیر تدارك دیده شود . دوست دارم كه در حالی به تعطیلات بروم كه همه چیز آماده باشد و نگرانی نداشته باشم . همه می دانند كه باید چه كار كنند . 18 یا 19 تیر به مادرید بر می گردم تا پیش فصل را آغاز كنیم و روز 21 تیر به ایالات متحده می رویم تا كارهایی كه دوست داریم انجام دهیم .

فصل خوبی بود ؟
بله ، من كار را دوست داشتم . سال شلوغی بود ، از فوتبال لذت بردم . خانواده ام كه مهمترین هستند ، به تدریج با واقعیت جدید هماهنگ شدند و خرسند هستند . خسته نشده ام و این فوق العاده است چرا كه معنی اش این است كه زندگی خیلی روبراه بود . استراحت پانزده روزه بیشتر از حد لازم برای قدرتمندتر شدن مجدد من كافی بود . 

در طول ماه گذشته فشار زیادی را متحمل شدید ؟
 فشارها برای من مشكل محسوب نمی شوند . فوتبال برای من یك فشار نیست بلكه لذت است . خیلی بیشتر از آن كه باخته باشم برده ام اما هیچ گاه باختن برایم مشكل محسوب نشده است . صحبت كردن در مورد فشار به معنی صحبت از بی عدالتی است و البته این چیزی است كه واقعا برایم ناراحت كننده است . اما در فوتبال سالم ، فاكتور فشار وجود ندارد .

به نظر می رسد حالا قدرت كامل را در اختیار گرفته اید .
قدرت من همان قدرتی است كه قبلا داشته ام . هیچ گاه قدرت طلب نبوده ام ، مثل قبل كار خود را انجام می دهم و قدرتم بیش از قبل نشده است كمتر هم نشده است . . حرفهای زیادی زده می شود اما معدودی از آنها صحت دارند . رئال مادرید به دنبال مدل دیگری از سازماندهی است كه پویاتر از این مدل فعلی است . البته یك ساختار خوب تضمینی برای موفقیت نیست . رسیدن به حد كمال دست نیافتنی نیست . ما ساختاری داشتیم كه نمی توانست موفقیت یا ناكامی را راحت هضم كند .  به دنبال یك ساختار جدید بودیم . باید به آینده نگاه كنیم و هدف كنونی ما روبراه شدن و بهتر شدن اوضاع است .  به دنبال موفقیت هستیم . چیزهای زیادی نوشتند كه صحت نداشت .

اما مدیر در موردش توضیحاتی داد .
مدیر تصمیم گرفت كه یك ساختار جدید را انتخاب كند كه روش بسیار دقیقی است و آن را خود مدیر یا سخنگویش تشریح خواهند كرد . چارتی با مسئولیت های كاملا مشروح تدوین خواهد شد . طبیعی است كه هواداران رئال هم در مورد آن خوب آگاه باشند . مدل جدید بر مبنای همكاری خواهد بود ، نه دیكتاتوری و قدرت طلبی . من فقط یك مربی خواهم بود .

رفتن والدانو را چطور می بینید ؟
به هیچ وجه مسئله شخصی نبود . مدیر خیلی در این باره فكر كرده بود . این لحظه ناراحت كننده ای برای خورخه والدانو و به نظرم همه بود . صادقانه بگویم از رفتن او خوشحال نیستم ، بلكه به خاطر ساختار جدید باشگاه خوشحالم .

والدانو خواستار جلسه ای با شما شده بود كه آن را رد كردید .
زندگی جای دور زدن ندارد ، یك خیابان یك طرفه است و نمی توان برگشت . همه چیز طراحی شده بود و در موردش بحث شده بود . زندگی همین است . برایش آرزوی موفقیت می كنم ، هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای . 

برخی از هواداران رئال از شما حمایت می كنند و برخی دیگر انتقاد ...
نمی توانم از آنهایی كه طور دیگری فكر می كنند انتقاد كنم . من تلاش خود را می كنم تا هواداران خوشحال كنم ، آنها مهمترین بخش كار من هستند و اگر فكر می كنند كه من به وجهه تیم لطمه می زنم ، می روم .

نگران نیستید كه جوی در میان داوران علیه شما ایجاد شود .
فوتبال یك ورزش است و باید عدالت در آن برقرار باشد . به هیچ وجه قصد تمسخر نداشته ام ، فقط به نظرم باید عدالت در آن جاری باشد .

روند محرومیتتان در یوفا را چطور می بینید ؟
این یك پرونده بی همتا بود كه بدون آن كه دلیل اعلام كنند محروم كردند . یك ماه طول كشید و واقعا جالب بود كه حق نداشته باشی علتش را بدانی . حق نداشته باشی از خودت دفاع كنی ، حق نداشته باشی كه اظهار نظر كنی ... به عنوان یك انسان به نظرم حق داشتم كه از خودم دفاع كنم . به همین علت می خواهم به دادگاه عالی ورزش بروم و تا آخر خط هم پایش هستم . یك بازی محرومیتم را سپری كرده ام و چهار بازی محرومیت دیگر روی تیمم اثیر منفی می گذارد . به دادگاه عالی ورزش خواهم رفت چرا كه می خواهم حقیقت عیان شود و حق دفاع از خود داشته باشم . من توانسته ام قهرمان اروپا شوم ، در چهار كشور مختلف جام ببرم ، اولین مربی هستم كه توپ طلا را برده ام و حق دفاع از خودم را دارم .

شكایت بارسا به یوفا ناراحت كننده بود ؟
نه ، همین انتظار می رفت .

نظرتان در مورد بارسلونا عوض شده است ؟
نه ، بین سالهای 1997 تا 2000 در آن جا بودم . بین سالهای 2000 تا 2011 همه چیز عوض شد ، مردم ، افراد و ... این باشگاه متفاوتی شده است . هیچ گاه نگفتم كه آن دوره را دوست نداشتم ، در مقابل آن افراد هیچ مشكلی نداشته ام .

نظرتان در مورد گواردیولا ؟
او را از زمان بازیگری اش می شناختم . 10 سال گذشته است . حالا به عنوان لیدر یك تیم فرق كرده است و نمی شناسمش . من یك گواردیولای متفاوت را در زمان بازیگری می شناختم و مطمئنا او هم مرا به عنوان فرد متفاوت تری می شناسد . به نظرم او تصمیمات و انگیزه های خود برای آینده را نمی داند .

نظرتان چیست كه به شما گفت لعنتی ؟
مسئله ای نیست ، هر چه دوست داشته باشد می تواند بگوید .

چرا مدتی صحبت نكردید ؟
به خاطر محرومیتم و فعلا هم نمی خواهم صحبت كنم . اگر این جا هستم به خاطر بچه هاست . (بچه هایی كه در این برنامه حضور دارند)

رئال مادرید همان طور كه فكر می كردید است ؟
این تجربه ایست كه می خواستم داشته باشم . پس از حضور در كشورم و رفتن به فوتبال انگلیس و ایتالیا ، می خواستم فوتبال اسپانیا را تجربه كنم ، به خصوص رئال مادرید كه فكر كنم هدف هر كسی باشد . می توانستم چند سال پیش هم بیایم اما نشد . حالا این اتفاق رخ داده و پشیمان كه نیستم هیچ ، بلكه خوشحالم .

لالیگا را دوست داشته اید؟
تفاوت هایی هست . اكنون در اسپانیا هستم و رئال مادرید با 90 امتیاز نتوانسته قهرمان شود . در چنین سطحی چنین اتفاقی عجیبی است . به شهرهایی كه می رویم شور و اشتیاق زیادی وجود دارد و این مهم است . راضی هستم و به همین علت فصل بعد ادامه خواهم داد . وقتی من راضی هستم و بقیه هم خوشحال هستند پس باید ادامه داد . تا زمانی كه طرفین راضی باشند باید ادامه داد .

به رفتن فكر كردید ؟
اگر شما جای من بودید تا حالا رفته بودید . رئیس را می شناسید ، یك مدیر پر توقع است كه رئال مادرید در قلب و روحش است و 99.9 درصد مربیان حرفه ای دوست دارند این جا باشند . 

گفته اید كه بهترین نتایج خود را در فصل دومتان می گیرید .
نگفتم كه در رئال مادرید حتما همین طور خواهد بود اما در پورتو ، چلسی و اینتر این اتفاق افتاد . نمی توانم بگویم كه رئال مادرید از این قاعده مستثنی نیست ، نباید هم باشد . در فوتبال اتفاقاتی هستند كه بر اساس متدهای خاصی هستند كه قابل پیش بینی هستند . اما بهتر شدن تیمی كه قهرمان كوپا دل ری شده ، به نیمه نهایی چمپیونزلیگ رسیده و در لالیگا دوم شده آسان نیست . برای بهتر شدن باید حداقل قهرمان لیگ شویم ، به فینال چمپیونزلیگ برسیم و كوپا دل ری را ببریم .

فاصله بین رئال مادرید و بارسلونا خیلی زیاد است ؟
دوست ندارم مقایسه كنم . هر كسی در مورد تیمش صحبت می كند . تیم من بهتر شده و پیشرفت كرده است . برای تمرینات پیش فصل آماده می شوم و نسبت به فصل قبل شرایط متفاوت است . پیشرفت های خوبی صورت گرفته اند . الگوی ما خودمان هستیم .

نظرتان در مورد شاهین ؟
شاهین از سوی بازیكنان حاضر در بوندسلیگا به عنوان بهترین بازیكن انتخاب شده است . او را مدتی بود كه دنبال می كردیم و ویژگی هایی داشت كه به كار ما می آمد ، مثل اوزیل ، دی ماریا ، مارسلو و بنزما یك بچه ایست كه بزرگتر از سنش توان دارد . باعث می شود كه به تیمی فكر كنیم كه آینده ای درخشان در سال 2014 یا 2015 دارد و در آن زمان مشكلی با قوانین فیرپلی مالی نخواهد داشت . رئال مادرید تیم بسیار جوانی دارد و مدیر هم دید تجاری بالایی دارد . می توان دوره جدیدی را در فوتبال اروپا رقم زد .

نظرتان در مورد آگرو؟
واقعیت این است كه آگرو بازیكن شگفت انگیزی است . واهمه ای از گفتنش ندارم . اما رئال مادرید با بازیكنانی كه با تیمهایشان قرارداد دارد تماس نمی گیرد ، به همین علت رئال مادرید پشت هیچ كدام از این صحبت ها نیست . مثلا در مورد شاهین ، اول با بورسیا توافق كردیم ، بعد با خودش و وكیلش . در مورد آلتین توپ و كایخون هم دقیقا همین طور بود .

او را دوست دارید ؟
او بازیكن اتلتیكوست . بازیكن بزرگی است و طبیعتا به عنوان یك حرفه ای او را دوست دارم .

بنزما و هیگوائین غیرقابل فروش هستند ؟
بله .

پس هیچ كدامشان جدا نمی شوند ؟
من تا جایی كه اجازه دارم نمی گذارم كه بروند اما اگر باشگاه تصمیمی بگیرد ، من كسی نیستم . ما همه از هیگوائین و بنزما راضی هستیم و می خواهیم بمانند .

ماتئوس و كایخون را می خواهید یا در فكر فروش آنها هستید .
كایخون ، مشخصه ها و ذهنیتش را دوست دارم . در تیم می ماند و قرار نیست كه وارد هیچ معامله ای شود . ماتئوس هم قرارداد دارد . فصل را با ما شروع می كند و بعد می بینیم كه می رود یا لازم است یك سال دیگر با ما باشد. اما در حال حاضر جزء تیم ما محسوب می شود .

و آدبایور؟
او بازیكن سیتی است و بندی برای خریدنش وجود دارد . ما در این میان این مزیت را داریم كه خود بازیكن می خواهد بماند ، این خیلی مهم است .

كم كم موهای مورینیو هم به خاكستری گراییده است ... (سوال بچه ها)
ژنتیكی است . پدر بزرگم در 40 سالگی موهایش سفید شد ، همین طور پدرم . اما برای من كمتر تاثیر گذاشته است .

یك بازیكن آكادمی چه ویژگی باید داشته باشد تا به تیم اصلی برسد ؟
امسال به یازده یا دوازده بازیكن فرصت دادیم . ویژگی رایج این است كه عزم لازم را داشته باشد . من در آن موقع تصمیم می گیرم كه به خاطر رفتارش به او این هدیه را بدهم كه با ما سفر كند . از نظر من این اتفاق خیلی مهم است .

چرا همه بازیكنان از شما تمجید می كنند ؟
البته تقریبا همه (می خندد) . به نظرم حاصل همدلی است . می فهمند كه فردی با آنها صحبت می كند كه می خواهد برای آینده شان كمكشان كند ، صادقانه است و به آنها مهر و محبت می كند . مثل برادر دوم ، پدر دوم یا دوستشان است .

چه شد كه به كندو بازی دادید ؟
به خاطر شما (این سوال را پسر كندو پرسید) . پدرتان به من گفت كه سه پسر دارد كه هیچ گاه بازی او را ندیده اند . از او پرسیدم :" ادواردو در خانه بازی را می بیند ؟" پاسخ داد :"‌آره فكر كنم " به همین علت بازی كرد .

به نظرتان قهرمانی بارسا در چمپیونزلیگ عادلانه بود ؟ 
فینال را با عدالت كامل بردند چرا كه كاملا برتر بودند اما مرحله نیمه نهایی این طور نبود . اما در فینال شایسته بودند . فینال را تیم برتر برد .

كدام بازیكن را بیشتر دوست دارید ؟ كریستیانو یا مسی .
از نظر من بازیكنانی كه در تیمم هستند بهترین هستند . كاسیاس بهترین در دنیاست ، همین طور كریستیانو ، مارسلو ....

بعد از دو سال هم می مانید ؟
اگر بازیكنان ، مدیر ، هیئت مدیره و هواداران راضی باشند ، بله .

فكر می كنید كه تا حالا به بازیكنی در تیم اجحاف كرده اید ؟
مطمئنا یك مربی ممكن است كه بارها اشتباه كرده باشد . همیشه به دنبال بهترین ها در تیمم هستم و ممكن است گاهی كوتاهی هم در این میان ناخود آگاه رخ دهد .

فكر می كنید كاكا بتواند به همان بازیكنی كه توپ طلا را برد مبدل شود ؟
كاكا چهار سال است كه آماده نبوده است . امیدو اعتقاد ما این است كه می تواند كاری انجام دهد . توانایی هایش بی بدیل هستند .

كوئنت رائو را دوست دارید ؟
این هم مثل همان صحبتی است كه قبلا در مورد آگرو داشتم . او در حال حاضر بازیكن بنفیكاست . چند پسته بودن او را دوست دارم . تقریبا در همه پست های تیم می تواند بازی كند . 

پدرو لئون و كانلاس چطور ؟
با كانالس امروز حرف زدیم (دیروز) . جلسه مهمی برای همه بود . سرجیو ، پدرش و وكیلش در یك طرف و زیدان ، خوزه آنخل و من در طرفی دیگر حضور داشتیم . بیشترین تلاش ها را برای سرجیو و رئال مادرید انجام دادیم . او بازیكن رئال مادرید خواهد بود و كنترلش هم در اختیار رئال مادرید است .

و پدرو لئون ؟
فردا دیدار می كنیم (امروز) تا بهترین راهكار را برایش صحبت كنیم . با وجود دی ماریا ، كریستیانو ،‌آلتین توپ و كایخون چهار بازیكن در جناحین داریم ، بهترین راه حل رفتن است .

زیدان به شما نزدیك تر می شود ؟
بله ، حضور افرادی همچون زیدان و پاردزا در والدبباس مثبت است .

نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 1 تیر 1396 03:31 ب.ظ
Because the admin of this site is working, no question very quickly it will be famous, due to its feature
contents.
دوشنبه 1 خرداد 1396 09:13 ق.ظ
Appreciating the persistence you put into your website and detailed
information you offer. It's nice to come across a blog every once in a while that isn't the same out of date
rehashed information. Great read! I've bookmarked your site and I'm including your RSS feeds to my Google account.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به وبلاگ خودتان خوش امدید

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

كد ماوس


قوانین سایت

کد امنیتی :
:

امارگیر حرفه ای سایت

ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

امارگیر حرفه ای وبلاگ و سایت

   
بالای صفحه